שיטות עבודה

שיטת עבודה – הדברה משולבת – פשפש המיטה.

עושים נכון או לא עושים בכלל !

במהלך שנות העבודה וניסיון רב לאורך השנים נתקלנו בלא מעט סיפורים של לקוחות אודות "שיטות" כאלה ואחרות לפתרון בעיית פשפש המיטה. במאמר הנ"ל ברצוננו להבהיר אחת ותמיד כי ישנה שיטת עבודה אחת בלבד שהיא מומלצת על-ידי משרד לאיכות הסביבה "הדברה משולבת" .

הטיפול שאתם מזמינים ומשלמים עליו סכום לא מבוטל של כסף אמורים לעשות לכם במקום הכי קדוש שלכם "בית" וכדאי שיעשו אותו בצורה הכי נכונה ובטוחה. אז תלמדו מהי השיטה הבטוחה והמומלצת ביותר נכון להיום בישראל.

שיטת עבודה מסוג זה נקראת "הדברה משולבת" –  משולבת כיוון שהיא משלבת בתוכה מספר שלבים ופעולות עיקריות שהמדביר צריך ואף חייב, לטענתנו לבצע על מנת להגיע לפתרון מלא של הבעיה:  

  1. ניטות – בעת הגעה של המדביר אל המקום הנגוע מתבצע שלב הניטור, כלומר חיפוש אחר הפשפשים, סימנים ומקומות מסתור שלהם תוך כדי הכנת החדר לשטח העבודה. המדביר יבדוק נוכחות של הפשפשים בשקעים, בסדקים של הקירות ו/או של המיטה, יעבור על המזרון, יזיז את ראש המיטה ועוד.
  2. שאיבה –  יבוצע ע"י שואב אבק חזק (לפחות 1200W) לרוב תעשייתיים ולא ביתיים המאפשרים שאיבה בעוצמה גבוהה. באמצעות פעולת השאיפה ניתן להגיע לקטילת הפשפשים הבוגרים המסתתרים בכפלים של המזרון, סדקים במיטה, בשקעים ועוד.
  3. קיטור – אפקטיביות מאוד גבוהה לקטילת כל הדרגות, כולל ביצים במזרונים ובבדים עם קפלים. נמצא בשימוש הולך וגובר, בעיקר משום הצורך בביצוע הדברה במזרונים ללא שימוש חומרי הדברה (אין לרסס/לערפל/להדביר ישירות על המזרון או המיטה !) .
  4. ריסוס – הפעולה המסיימת את תהליך העבודה היא ריסוס מאסיבי לכל המקום המתבצע על פני הרצפה, בחיבור של קירות ותקרה ועוד. אין לבצע את פעולת הערפול כיוון שאינו מתאים לטיפול בחלל סגור וגם אין ביכולתו לחדור באותה יעילות של הריסוס אל הסדקים ו/או שברים ולמקומות מסתור של הפשפשים.  
  5. פעולות תומכות – בחלק מהמקרים יש לפנות את ארונות בגדים לפני הטיפול ולכבס את הבגדים והמצעים (כולל נקיים) בטמפרטורה מעל *40 או להכניס למייבש מעל *60  מעלות. אין להחזיר לארון לפני ביצוע הטיפול.

תהליך הנ"ל מומלץ ורצוי לעשות בכל החללים על מנת לפסול את מצב ההידבקות והעברת הפשפשים ממקום למקום במרחב המחייה. כלומר עם יש לכם דירה בת שלושה  חדרים יש לעשות את שלושת החדרים כולל הסלון.

לאחר סיום העבודה של המדביר יש לפנות את הבית ע"פ הוראות המדביר או נציגי החברה. כמו כן באפשרותכם לקבל דף מידע והסבר עם הוראות התנהגות לפני ואחרי הטיפול אצל נציגי חברתנו או אצל המדביר שמגיע לבצע את הטיפול. אל תשכחו לבקש לראות גם את רישיון ההדברה שלו בתוקף.

לצערנו לא כל חברות הדברה ולא כל המדבירים עובדים בשיטה המשולבת הנ"ל שהיא השיטה המומלצת ע"י המשרד לאיכות הסביבה. אין באפשרותנו יכולת השפעה על החברות אחרות או מדבירים אחרים, יחד עם זאת יש לנו את היכולת לבחור באיזה שיטה לעבוד ואנחנו ב תלתן – שירותי הדברה בוחרים לעבוד נכון ובטוח!  

עכשיו גם אתם יודעים מה היא השיטה הנכונה והמומלצת ואתם יכולים לעשות את הבחירה הנכונה ולבחור בשיטה שהיא הטובה והיעילה ביותר בתחום ההדברה בישראל.

תקשרו לנציגי חברתנו "תלתן – שירותי הדברה"  6783* והזמינו טיפול בטוח, יעיל ומקצועי שלנו.

מוקד ארצי: 6783* נייד: 058-6969679 לייעוץ/הזמנת טיפול יש למלא את השדות:

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

פקס: 077-555-8226 כתובת מייל: tiltan4u@gmail.com Devschool