שאלות ותשובות

שאלות ותשובות – פשפש המיטה

אם אתם נמצאים בעמוד הזה וקוראים את המאמר, אז כנראה שאתם כבר יודעים שיש לכם בעיית פשפש המיטה, אבל כמו כן יש לכם גם "כמה" שאלות ואתם מחפשים תשובות.

אם כך אז אתם בידיים טובות של תלתן – שירותי הדברה והגעתם למאמר הנכון שכולו מורכב משאלות של אנשים שחיפשו בדיוק כמוכם והמומחים המקצוענים של תלתן שענו להם.

שאלה: איך זה הגיע אלי ? (שרה – ירושלים)

תשובה : פשפש המיטה להבדיל להרבה מאוד מזיקים שמתפתחים בקרבת האדם מועבר על-ידי האדם ממקום למקום. מקומות בעיתיים ביותר נחשבים מקומות, אשר בהם ישנה תחלופה גבוהה של בני אדם ונחשבים למקומות ציבוריים למשל: בתי חולים, אכסניות, מלונות, גני ילדים, צבא ועוד… כמובן שזה לא אומר שרק במקומות הנ"ל ניתן "להידבק", אלא מקומות כאלה נחשבים ליותר פגיעים עקב היותם בעלי תחלופה גבוהה של הציבור.

 

שאלה: החלפתי את הריהוט ואת המזרון ועדיין יש פשפשי מיטה . למה? (דויד – תל אביב)

תשובה: אם קניתם ריהוט ומזרון חדש – תתחדשו…. יחד עם זאת אין צורך להחליף ריהוט ו/או מזרון וע"י טיפול בפשפש המיטה ניתן להגיע לפתרון הבעה ללא צורך בהחלפת חפצים. הסיבה לכך שהפשפשים לא נעלמו, כיוון שאינם נמצאים לו דווקא במיטה או מזרון, אלא גם בשקעים, סדקים, מוצרי חשמל (למשל מנורת לילה) ועוד. לכן במקום להחליף ריהוט ולהשקיע כסף בחפצים חדשים משפיק לפנות אלינו תלתן – שירותי הדברה 6783* ולתאם טיפול לבעיית הפשפש.

 

שאלה: איך אני יכול להיות בטוח שזה פשפש המיטה ולא משהו אחר ? (אבי – חולון)

תשובה:  שאלה מצוין ! ישנם מספר מזיקים שהם נמשכים לבעלי דם חם בין היתר גם בני אדם. אף על-פי כך לפשפש המיטה ישנם סימני זיהוי מובהקים וייחודים : עקיצות גדולות בכל חלקי הגוף או לסירוגין במקומות חשופים במהלך השינה שמופעים לעתים אחרי כמה שעות ולא במיידי מלווים בגירוי וגירוד. כתמי דם או נקודות שחורות המופיעות על המזרון ו/או מצעים ו/או המיטה, וכמובן אם ראיתם את החרק עצמו שנראה כמו חיפושית קטנה ופחוסה שזזה לאט.

 

שאלה: …אבל הזמנתי מדביר שעשה לי ריסוס ולמרות זאת יש עדיין פשפשים ?! (קטיה – אשקלון)

תשובה: ריסוס אינו מספיק בשביל לפתור את בעיית הפשפש! ריסוס היא פעולה שמבצעים לפתרון בעיית תיקנים, נמלים ועוד מזיקים נוספים, אך אינו מספיק לפתור את בעיית פשפש המיטה. היום בשוק קיימות לא מעט שיטות עבודה שונות – יחד עם זאת השיטה המומלצת ע"י המשרד לאיכות הסביבה היא השיטה הבא. שיטה משולבת של קיטור, שאיפה וריסוס חשוב לציין – ריסוס על גבי המזרנים הוא אסור ולא מומלץ כיוון שזה בא במגע ישיר עם עור שלנו!  על מנת לפתור את בעיית הפשפש יש לעשות טיפול ב-3 שלבים (כמובן באותו הטיפול) קיטור, שאיבה עמוקה וריסוס מקיף.  ניתן לקרוא עוד במאמר (שיטות עבודה – פשפש המיטה) או ליצור קשר עם נציגי חברת תלתן – שירותי הדברה 6783* לקבל מידע ולתאם טיפול.  

מוקד ארצי: 6783* נייד: 058-6969679 לייעוץ/הזמנת טיפול יש למלא את השדות:

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

פקס: 077-555-8226 כתובת מייל: tiltan4u@gmail.com Devschool