ריסוס פשפש המיטה

ריסוס פשפש המיטה   הדברת מזיקים  יעילה.

 

פשפש המיטה הינו אחד מהטפילים החיצוניים המטרידים ביותר, בעיקר מכיוון שהוא מעדיף את בני האדם כפונדקאים. עם זאת, הפשפשים אינם מעבירים מחלות וככלל אינם נחשבים כמסוכנים לאדם, אם כי עקיצתם עלולה לגרום לגירוי חזק למדי. לפשפש מחזור חיים חסר, בו הוא נולד כביצה, ועובר כמה גלגולי חיים כשלבים שונים של נמפות, ולבסוף גודל להיות פשפש בוגר. בניגוד למרבית הטפילים הנפוצים האחרים, הפשפש הינו חיה המעדיפה לנוע בקבוצות, ולרוב, לא תמצאו רק פשפש אחד, אלא אוכלוסיה שלמה, שיכולה לשגשג ולהתרבות במהירות, במיוחד בטמפרטורות של עשרים וחמש מעלות ומעלה.

 

ריסוס פשפש המיטה – למה חשוב להשמיד את הטפילים במהירות?

 

הפשפשים הם חיות זעירות שגודלן אינו עולה על כשישה מילימטרים, מה שהופך אותם קשים לגילוי, ורק סימני העקיצות שלהם, מהווים אינדיקציה טובה לכך שייתכן שסביבתם נגועה בפשפשי מיטה. למרות שהוא נקרא פשפש המיטה, אין זה מן הנמנע שתמצאו אותו גם בספות, כורסאות או שטיחים, שם יסתתר עד לארוחה הבאה. פשפש המיטה ניזון מדם, ומכאן, שמו פשפש המיטה, שכן את ארוחותיו הטובות ביותר, יוכל למצוא במיטת האדם, בעודו ישן, והגישה אליו קלה. אם כי פשפש המיטה אינו מסוכן לבני אדם, המטרד החמור הנגרם מעקיצותיו, עשוי להוות זרז משמעותי לרצונכם למגר את הבעיה, וסיבה נוספת, טמונה ביכולת ההתרבות המרשימה שלכם, שרק על מנת למנוע התפשטות האוכלוסייה, יש חשיבות עצומה להזמנת איש מקצוע שיבצע ריסוס פשפש המיטה ויפה שעה אחת קודם.

 

ריסוס פשפש המיטה – כיצד מדבירים את פשפש המיטה ביעילות?

 

הדברת פשפש המיטה חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מוסמך ומיומן וכן בעל ניסיון בטיפול בטפילים מסוג זה. אין די בביצוע ריסוס פשפש המיטה, אלא יש צורך לטפל גם באזורים הנגועים, מיטות, ספות, כורסאות, שטיחים, פינות חדרים וכדומה, ולפיכך, הליך ריסוס פשפש המיטה, הינו הליך מורכב ביותר. ישנן שפע של שיטות להשמדת פשפשי מיטה, החל באמצעים אלקטרוניים, ריסוס פשפש המיטה, אמצעי טיפול בקיטור, וכלה בהצבת אמצעי ניטור אקטיביים ופסיביים. הדברה ביבנה, פשפשים במיטה.

מוקד ארצי: 6783* נייד: 058-6969679 לייעוץ/הזמנת טיפול יש למלא את השדות:

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

פקס: 077-555-8226 כתובת מייל: tiltan4u@gmail.com Devschool