פשפש המיטה

פשפש המיטה

פשפש המיטה שמעתם? מדובר בטפיל מוצץ דם המגיע מבחוץ. הוא בעצם מתלבש על גוף של חיה אחרת על מנת לינוק את דמה, כמו כן אומרים שמקורו עוד מתקופת הקדמונים, הוא התיישב על האדם אך הגיע במקור משהייה בגופו של העטלף. פשפש המיטה מסתתר בקבוצות והוא יימצא לרוב בסדקים ומקומות יבשים כמו עץ, בלילה יוצא פשפש זה לחפש מזון ובעודם בבית מגורים, עלולים אלה להדבק אל גופו של האדם ולינוק ממנו דם על מנת להתקיים. הדבר יגרום לגירודים קשים בגב, בידיים ואפילו ברגליים.

פשפש המיטה ועקיצהפשפש המיטה

כיצד גורם פשפש המיטה לתחושת העקיצה? הוא בעצם מחדיר דוקרנים לעור האדם ומפריש רוק המונע קרישת דם, הדבר גורם לתפיחה קלה ולא לכאב ומאידך לגירוי ולעיתים לגירוד עז. פשפש המיטה ניזון בעצם מהדם אותו הוא יונק מאותו שוכן או דייר שאצלו הוא "מתגורר".  הידעתם? פשפשים יכולים לצום זמן רב ואפילו עד מספר חודשים. הדם הנמצא בגוף האדם מכיל את כל המרכיבים לו זקוק הפשפש בפועל.

כיצד מועבר פשפש המיטה לבני האדם?

פשפש המיטה יתגלה באמצעות המיטה עליה אתם ישנים, בזה כבר הסכמנו, הוא יגיע באמצעות העברה של שמיכות, רהיטי עץ ואפילו מזרני המיטה. אז מה עושים במצב הזה? מזמינים את שירותיו של המדביר אשר יגיע וידביר עבורכם את תופעת הפשפשים המבקרים בבית. אם יש לכם ילדים קטנים, יפה שעה אחת קודם. כיצד מאתרים מדביר מהימן? להלן כמה טיפים.

טיפים לאיתור מדביר מקצועי לפשפש המיטה הדברה ירוקה 

אתרי האינטרנט יפיצו עבורכם מגוון של בעלי מקצוע, וודאו כי הם בעלי ניסיון מתאים ואל תתביישו לבקש המלצות. בדקו את החומרים בהם משתמשים המדבירים בפועל? מה בנוגע לחומרים רעילים? קחו בחשבון את כל הנתונים הללו, בטרם אתם מזמינים את המדביר הנאמן הביתה. הקל ביותר הוא להיעזר בממליצים. הם יקצרו לכם את העבודה ואת הדרך. להדברת פשפש המיטה

מחפשים מדבירים שיסלקו את הפשפש המיטה העיקש? אנחנו נסייע לכם, השאירו את הפרטים שלכם באתר הבית שלנו, אחד המדבירים שלנו ישמח לבקר אצלכם ואף לפטור אתכם אחת ולתמיד מהפשפש המיטה 

הדברת פרעושים  הדברה במרכז הדברה בתל אביב הדברת טרמיטים

מוקד ארצי: 6783* נייד: 058-6969679 לייעוץ/הזמנת טיפול יש למלא את השדות:

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

פקס: 077-555-8226 כתובת מייל: tiltan4u@gmail.com Devschool