מניעה וטיפול פשפש המיטה

מניעה וטיפול פשפש המיטה.

 

מה עושים כאשר מתגלה בביתכם תופעת פשפש המיטה? התשובה היא פשוטה: פונים מידית לאיש מקצוע! פשפש המיטה, הוא טפיל שיש למגר אותו מיד עם התגלות הסימנים הראשונים להימצאות התופעה, וזאת משום שפשפש המיטה הינו טפיל בעל כושר התרבות יוצא דופן, ומסוגל להתפשט במהירות מבעיה נקודתית, לפיתוח מושבות שלמות בכל רחבי הבית. למרות שפשפש המיטה אינו מסוכן לבני אדם, ואינו ידוע כנושא מחלות, העקיצות הבלתי פוסקות המותירות גירוי חזק במיוחד, הריח הרע שמגיע עם נוכחות החרקים הדוחים הללו בביתכם, ההתפשטות הנרחבת והלכלוך שהם מייצרים, אילו סיבות טובות מספיק על מנת שתרצו להשמיד את הטפילים הללו ללא דיחוי.

 

מניעה וטיפול פשפש המיטה – איך נכנסים פשפשים הביתה?

 

פשפש המיטה הינו חרק חמקמק וזעיר, שיכול להיכנס אליכם הביתה במגוון רחב של דרכים. גם אם אינכם מגדלים חיית מחמד, שעלולה לשאת עליה פשפשים הביתה, די בקיני יונים השוכנים על אדן החלון או בפיר הכביסה, על מנת להעביר אלכם אורחים לא קרואים אלו, שיהפכו למושבות של ממש בזמן קצר. בנוסף, פשפש המיטה מגיע גם בתוך רהיטים. ולפיכך, אם אתם ישנים בעת נסיעה מחוץ לבית במיטה שורצת פשפשים, יש סיכוי סביר שתביאו אותם אתכם הביתה. גם כלי מיטה שאינם נקיים ומועברים ממקום למקום, יספקו תחבורה הולמת לפשפש המיטה, וכן, כל חפץ ישן או שמקורו אינו ידוע, דורש בדיקה מדוקדקת טרם שתכניסו אותו הביתה.

 

מניעה וטיפול פשפש המיטה – איך מטפלים בבעיית פשפש המיטה –ריסוס ?

 

הטיפול בבעיית פשפש המיטה, הינו טיפול משולב, שבו עושים שימוש ברוב המקרים, בכמה אלמנטים,  על מנת להשמיד את כלל אוכלוסיית הפשפשים בביתכם. אופי ההדברה, תלוי במצב הפשפשים המתגוררים אצלכם בבית, וכן, במידת חומרת ההתפשטות שלהם לכלל אזורי הבית. באופן עקרוני, שיטת ההדברה הרווחת, מתבססת על ריסוס בכימיקלים, בשילוב בטיפול נקודתי ברהיט, או הרהיטים הנגועים, כמו טיפול בקיטור, שימוש באמצעים אקולוגיים על מנת להרחיק את הטפילים בעתיד, לעתים, גם השמדת הרהיטים הנגועים או סילוקם מהבית, וכן, ניקיון יסודי של סביבת המגורים, הפינות והחרכים בהם עלולים להסתתר פשפשים.

חברתנו עובדת בשטוף פעולה עם המרכז הארצי להרחקת יונים  והדברת נמלים

מוקד ארצי: 6783* נייד: 058-6969679 לייעוץ/הזמנת טיפול יש למלא את השדות:

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

פקס: 077-555-8226 כתובת מייל: tiltan4u@gmail.com Devschool