לדעת על פשפש המיטה

 כל מה שרציתם לדעת על פשפש המיטה

… ולא ידעתם את מי לשאול . 

פשפש המיטה הוא טפיל לכל דבר, הוא מתקיים בסביבתו של האדם וניזון מדמו לאורך כל ימי חייו. גם דרך הדגירה והגדילה נובעים מהימצאות האדם בסביבה. את פשפש המיטה ניתן למצוא במספר מקומות בולטים כמו במזרן והמיטה, ברהיטי העץ וספות, שקעי חשמל, מאחורי תמונות, בסדקי הקירות ועוד. על מנת למגר את תופעת פשפש המיטה, יש לבצע טיפול מקצועי על יד מדביר מוסמך בלבד. 

מבנה גוף של פשפש המיטה נראה דחוס ודק ולכן הוא מצליח לחמוק מזרועות לא מקצועיות. הוא  מסתתר במקומות צרים וחשוכים. צורתו הדקה מסייעת לו להמשיך ולהתקיים למרות כל השאר. פשפש המיטה הינו טפיל תברואתי מכיוון שהוא לא חי בתוך גוף האדם אלא שוהה עליו וחי בזכות מציצת הדם החוזרת והנשנית.

מזיק דואג לך שלא יכאב כבר אמרנו? פשפש המיטה מאלחש את המקום לפני עקיצה וכך לא מרגיש הקורבן את העקיצה, לאחר מכן אחרי שהפשפש כבר נמצא במקום מסתור ניתן לגלות במקום העקיצה נפיחות וגרד. מן הסתם בזכות האלחוש, האדם אינו מרגיש את העקיצה ולא מגלה סימנים לביקורו של זה על גופו. הנה סיבה אחת מיני רבות להתרבות פשפש המיטה מבלי שתחושו בקיומו ובו נודה שהוא מצליח.

בסיכומו של דבר, אף אדם לא מרגיש את הפשפש, כך מצליח הפשפש להתרבות בעצם. מראה עקיצה צריך לגרום לכל אדם להבין מהיכן נובעת העקיצה ולא תמיד יתוש אשם. במידה ותצליחו לעלות על עניין הפשפשים, תוכלו לנצח את המקרה באמצעות המדביר ויפה שעה אחת קודם.

כיצד לאתר את הפשפש העיקש?

טיפים

חפשו במיטה ואחר כך בסביבה הקרובה, יש לא מעט פשפשים המסתתרים בסדקי המיטה ולכן יהיה קשה לאתר אותם. רוב הפשפשים יתגלו בריכוזים לא מעטים במיטה שאתם ישנים בה. קשרו את העקיצות גם לרהיט אחר בבית, בדקו אם שהייתם באזור ולאחר מכן נעקצתם, כך תגלו את מוצא העקיצה ואת המיקום. כמו כן ניתן לחפש גם סימנים נוספים כמו כתמים ונקודות שחורות על גבי המזרן, בבסיס המיטה, מאחורי תמונות – כדאי להיעזר בפנס. 

מחפשים מישהו שיסייע לכם לגרש את הטפילים מהבית? מודאגים מהמצב?

אל חשש, המקצוענים שלנו ישמחו לסייע לכם לגרש את הפשפשים מהסביבה – חייגו אלינו עוד היום 6783*. 

מוקד ארצי: 6783* נייד: 058-6969679 לייעוץ/הזמנת טיפול יש למלא את השדות:

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

פקס: 077-555-8226 כתובת מייל: tiltan4u@gmail.com Devschool