הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה למגר את התופעה במהירות.

 פשפש המיטה הינו סוג של טפיל מתוחכם וקשה לזיהוי. הפשפש, הינו חרק זעיר, שגודלו אינו עולה, ברוב המקרים על שישה מילימטרים, אך עם זאת המטרד שהוא גורם רחוק מאוד מלהיות זעיר. החרק המטריד, מתמקם בנוחות בחריצים שבמזרן מיטתכם, או בפינות המיטה, אם כי לא בהכרח שפשפש המיטה ימצא את מקום מושבו דווקא במיטה, אלא תוכלו למצוא אותו מתגורר להנאתו גם בספות, כורסאות, שטיחים וכמעט בכל פינה בבית בה יוכל להסתתר במשך היום. מקור המזון העיקרי של פשפשים הוא דם חם. הניזון מדם יונקים סדרי עדיפויות בתפריט היומי שלהם מתחיל מבני אדם ורק אחר כך בעדיפות האחרונה הם בעלי חיים להבדיל לפרעושים למשל. פשפש המיטה אמנם אינו מסוכן לבני אדם ואינו מסוגל לזנק לגבהים מרשימים, אך מלבד עקיצתו המגרדת, הוא נע בקבוצות, ובצרוף העובדה כי הוא מסוגל להתרבות במהירות גדולה, שכן נקבת הפשפש תטיל מאות ביצים בימי חייה. אתם יכולים למצוא את עצמכם מארחים בבית מושבות שלמות לפני שתספיקו לשים לב לכך. הדברת פשפשי מיטה מצריכה טיפול מקצועי ע"י מדביר מוסמך בעל היתר הדברה שיפעל על פי הנחיות של משרד לאיכות הסביבה. 

הדברת פשפש המיטה – איך יודעים שקיימת בעיית פשפשים?

דוגמא לפשפש המיטה

דוגמא לפשפש המיטה

פשפש המיטה הינו חרק זעיר וקטן מה שהופך אותו לקשה לאיתור. לפיכך יכולים לעבור חודשים, עד שתבינו שמה שעוקץ אתכם אינו יתוש, אלא מושבת פשפשים שלמה השוכנת אצלכם במיטה. עם זאת, תוכלו לזהות בעיית פשפשים, בעזרת כמה סימנים בסיסיים, כגון: רצף של עקיצות יחסית צמודות או קרובות גדולות ומגרדות שמזכירות עקיצות יתושים. סימני צואת פשפשים, שנראים כמו נקודות שחורות אדמדמות, שהם בעצם הפרשות דם מעוכל. ניתן למצוא אותם בפינות המיטה, בצידי המזרן, בפינות החדר, בחיבורי שטיחים מקיר לקיר ובחריצים שונים בבית. לחלופין, ידוע כי לפשפש המיטה יש ריח חריף ולא נעים, שמסייע לזהות שאכן יש בביתכם אורחים בלתי קרואים. במקרים מסוימים ניתן לראות גם את הפשפש עצמו שנראה כמו חיפושית קטנה ופחוסה בצבע חום/ שחור . 

מזרון עם סימני נגיעות - נקודות שחורות וכתמים

מזרון עם סימני נגיעות – נקודות שחורות וכתמים

פשפש מיטה סימנים מסביב לשקע חשמל

פשפש מיטה סימנים מסביב לשקע חשמל

בסיס מיטה עם סימנים לנוכחות פשפש מיטה

בסיס מיטה עם סימנים לנוכחות פשפש מיטה

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לדעת –  אם כי בשנים עברו, פשפשים פקדו בעיקר מקומות שתנאי התברואה בהם היו לוקים בחסר היום ניתן לצפות בבעיה גם בבתים נקיים ושומרי היגיינה. התפשטות תופעת הפשפשים יכולים להגיע מהרבה מאוד מקורות כמו שהות בבית מלון, בית חולים, לינה אצל חברים, גני ילדים, בתוך רהיט שהכנסתם הביתה, נישאו על ידי יונים שישבו על אדן החלון שלכם, או הגיעו אתכם הביתה על הבגד כאשר אלו הם רק חלק קטן מאוד של מקורות האפשריים. בכל המקרים הללו, ניתן בהחלט למצוא עצמכם נגועים בפשפשים וחשוב מאוד שתזמינו איש מקצוע במהירות האפשרית, שיבצע הדברת פשפש המיטה, על מנת למנוע התפשטות הטפיל לכל אזורי הבית.

להזמנות וייעוץ מקצועי יש לחייג 6783* או להשאיר פרטים בחלון הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי ! 

 

מוקד ארצי: 6783* נייד: 058-6969679 לייעוץ/הזמנת טיפול יש למלא את השדות:

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

פקס: 077-555-8226 כתובת מייל: tiltan4u@gmail.com Devschool